...a boldog új év! 🙂
Szokás mifelénk panaszkodni, hogy az előző milyen borzalmas év volt, jajj, szeretném elfelejteni meg ilyenek.
Nekem szerintem nem volt az. Vagyis eleve nem nagyon emlékszem, mert öregszem 🤦😀
És abba a korba értem, amikor az agyam még nagyon akar bulizni, de a testem kapacitása kb. 1- 1,5 óra - és az is teljesen kicsinál. Hangom nincs, olyan fáradt vagyok, mint aki maratont futott éjjel, pedig csak táncoltam 😀 Despacito 💃
Csak azoknak kívánok viszont BÚÉ-t (hosszú ú-val, te mocskos állat! 😜 nehogy azon a kis ékezeten múljon a boldogság... 🤭), akik örülnek az én boldog ó- és újévemnek, a többieknek nem 🙃
0 megjegyzés:
Megjegyzés küldése