Neked melyik?

Ma

2025. január 2., csütörtök

 Ma van az introvertáltak világnapja, amit egyedül ünneplek, yess, végre nem lesz senki itthon, köszönöm, köszönöm 👍🕺


 A minap épp gondolkodtam, hogy most már eléggé megérett egy pszichológusra a helyzet, mert van baj a toronyban 😀 ( Ez persze csak rám vonatkozik, mindenki másnál elakadások és nehézségek vannak, természetesen.)


De introvertáltságom teljében elképzeltem az első 5 másodpercet:


- Miben segíthetek, mi a problémája?

- Az az igazság, hogy nem szeretnék beszélni róla. Tudja mit? Majd megoldom. Viszlát! 


Elégedett intro napot minden intronak a saját kis világában! 🌞


 



0 megjegyzés: