Ma van az introvertáltak világnapja, amit egyedül ünneplek, yess, végre nem lesz senki itthon, köszönöm, köszönöm 👍🕺
A minap épp gondolkodtam, hogy most már eléggé megérett egy pszichológusra a helyzet, mert van baj a toronyban 😀 ( Ez persze csak rám vonatkozik, mindenki másnál elakadások és nehézségek vannak, természetesen.)
De introvertáltságom teljében elképzeltem az első 5 másodpercet:
- Miben segíthetek, mi a problémája?
- Az az igazság, hogy nem szeretnék beszélni róla. Tudja mit? Majd megoldom. Viszlát!
Elégedett intro napot minden intronak a saját kis világában! 🌞
0 megjegyzés:
Megjegyzés küldése