Neked melyik?

Pata

2025. január 12., vasárnap

 Nem érdekelnek azok a dolgok, amik a normális embereket érdeklik. Nem szeretek kapcsolatba lépni az emberekkel, mert ők sem kapcsolódnak hozzám, és én sem hozzájuk. – Mély levegőt vettem, majd folytattam. – Nem tudok hozzájuk kapcsolódni, de ez nem jelenti azt, hogy nem is szeretnék – ráztam a fejemet szomorúan.

Patric Gagne: Szociopata


Rongálás ide vagy oda 🤷, egyáltalán nem vagyok szociopata, mégis kb. ezt érzem. Olyan szinten szeretnék kapcsolódni, ami ebben a létformában valószínűleg nem is lehetséges. De ezt nem tudom megszokni 😀

Nem tudom, hogy ez milyen -pataság...🤔



0 megjegyzés: