Upsz, az tegnap valahogy kimaradt, hogy nyilván Brüsszel szervezett be minket is 🤫
![]() |
| Forrás |
2x is voltam amúgy Brüsszelben. Apám olyan sokat nézett ki belőlem, hogy másodjára azt is felvetette, hogy nem valami jogokért megyek-e oda kopogtatni, vagy bemószerolni a magyar kormányt ♥️ 🇪🇺 Vigyázzatok velem! 🙂
Meg azzal a kevéske 200ezerrel is, aki tegnap megmutatta, hogy nem fél holmi arckamerától, bírságtól, rendőrségtől, egyebektől. Példamutatásnak amúgy nem rossz mennyiség, jól is mutat.
![]() |
| Forrás |
A tegnapi nap után és apám példáját követve, jó lenne ha elkezdhetnék végre többet kinézni én is az emberekből, mint jelenleg.
Még gondolkodok rajta... 😀


1 megjegyzés:
Nem, nem nem nem. Nem érdemlik meg, siralmas, reménytelen :(((((( https://www.facebook.com/share/p/19QeyKc5ue/
Megjegyzés küldése