Pogátsa Zoltán, közgazdász. Bírom őt nagyon.
Kell szakértőket hallgatni, főleg a gazdaságról, hogy megértsük, hogy mi az egyik legfőbb probléma a jelenlegi kormányzással.
Azért kicsit büszke vagyok rá, hogy több dologban ugyanazt mondom, mint ő.
Csakhogy. Ő sokkal hitelesebb és komolyabban vehető, mert amíg én azt mondom, hogy rengeteg a hülye, ráadásul szándékosan butítják le a népet, addig ő azt, hogy az edukációba való befektetés hiányosságai jól látszanak az országban, ill. hogy a kormányzat nem hisz a humántőkében... ❤️😭
0 megjegyzés:
Megjegyzés küldése