Ma úgy néz ki aurás migrénem volt 99/56os vérnyomással. Sosem volt még ilyen: egyik pillanatról a másikra látótérkiesésem lett, nem láttam rendesen, konkrétan azt hittem, hogy sztrókom van 😱 Aztán jött a fejfájás.
Mondjuk az után kezdődött, hogy felbosszantottak az alkalmatlan indiai kollégák. Rejtély, hogy hogy maradt ilyen alacsony a vérnyomásom 🤔🤣
Szeretnék egy olyan munkát, ahol pl. könyveket kell rendezgetni, vagy állatokat gondozni - lehetőleg home office-ban 😀
0 megjegyzés:
Megjegyzés küldése