Ivan and the Parazol koncert, Kispest
Ahová az énekes saját bevallása szerint BKV-val jött, a 148-as busszal a Kökiről 😶♥️
Amúgy Vitáris Iván és a zenekara kb. világszínvonal. Az ilyen bandáknak nyugatabbra saját sofőrjük van...
![]() |
| Rocks 🤘 |
Ez ilyen ahhh volt, Ivan hangja, meg ez a zene ♥️ Imádom az ilyen táncolható rockzenét. Ha kicsit retrós, annál jobb.
(Csak kicsit voltam feszélyezve, mert összefutottunk azzal a csajjal, aki anno kikezdett velem 😶🤭 és épp mögöttünk bírtak megállni a koncerten... De végül is Pride hónap van 🌈🤷😀)
Dancer, kedvenc 👇
Sajnos az Európa kiadós 'Mocskos idők'-et ma nem játszották a végén 😭, pedig szokták mostanában.
(Pedig a politikai közélet a mai napon is eléggé mélyen a mocsokban dagonyázott. Elképzelni nem lehet szerintem, hogy mi jön még 🥺)
Itt egy másik kedvencemmel, Schoblocher Barbarával k. jól nyomják 🎸🎶🎸

0 megjegyzés:
Megjegyzés küldése