Neked melyik?

Ez a nap

2025. június 18., szerda

 Érzelmi hullámvasút.


- Karen. Kollektív trauma ért a munkahelyemen: undorító stílusban, igazságtalanul lebaszott ma többünket egy eddig sosem látott kolléganő 👱‍♀️ Rájöttem, hogy ezt a nőtípust hívják Karennek 🙊


- Fidesz. Becsönget a magántulajdonodba, hogy megkérdezze, hogy kitöltötted-e a rendkívüli fontosságú Voksát. Van pofája. Mi a f. közük van hozzá? Szinte biztos vagyok benne, hogy a reakciók alapján listáznak. 

Hát mi kitöltöttük, trollkodásból persze. Nem mintha lenne bármilyen jelentősége, de jól esett 😈


Búcsú. Olyan hármas bomlott fel ma (nem örökre, de bizonyos szempontból), amilyen nem lesz még 1 soha 💙❤️💚 😔 

Viszont idővel eljut az ember arra a pontra, amikor hozzászokik, hogy mindennek vége lesz egyszer, és egyfajta bölcsességgel tudja fogadni: örül és hálás, hogy megtörtént ♥️. Na jó, kicsit azért sírtam. 


0 megjegyzés: