Jó, megvan a nyár slágere, ma végtelenítve 😀👍🍻
Irónia, humor, dallam, jó hang ♥️🎶 Némi Péterfy Borival 🙂
(Mondjuk én már mindig úgy fogom énekelni, hogy *van egy gokart a hajadban* 🤔😀)
UPD: Utánanéztem a csajszinak. Imádom 😀
.
Copyright © 2010 Szilvi irkál
Blogger Templates by Splashy Templates | Design by Dellustrations
0 megjegyzés:
Megjegyzés küldése