Azért kicsit vicces, hogy ma a lányom 80's Disco Retro Festival-ra ment, én meg Carson Coma koncertre 😀 Normális családokban ez fordítva lenne 🙃
Mindenesetre jó volt a CC, fiatalos, bulis, politikus.
Holnap viszont együtt megyünk szavazni, a lányom életében először. Amúgy érdekli a politika, kinn volt Karigeri első szavazóknak tartott buliján is. Ahogy ismerem, holnap ezzel fog jönni szavazni 👇😀
Szerintem holnap mindenki menjen, ne maradjon senki "otthon a négy fal között"! 👇🎶🎸🕷️🕸️ 🏳️🌈 😜

0 megjegyzés:
Megjegyzés küldése