Neked melyik?

Tetszik

2024. június 15., szombat

 Nézem este a Nemzeti Választási Bizottság ülését. Bizottsági tag 30-as nő felszólal a (40-es férfi) elnökhöz: - Azt előbb azt tetszett mondani, hogy...


😭😭😭😭 Majdnem én süllyedtem el. 


Mi ez a jobbágylélek, cselédnyelv...?😱 :   - Hogy tetszett utazni a főispán úrnak? ésatöbbi...


Nem is lehet ezek alapján sok mindenen csodálkozni.


Baszki, ha a vezető szervekben ülő emberek nem tudnak felnőtt emberként, magázódva kommunikálni, akkor nem tudom miért számítok másra pl. egy boltban. 


Légyszi, ne mondjuk senkinek, hogy 'tetszik', hacsak nem a nagyon idős szomszéd néni.  Hivatalos vagy szakmai körökben elfogadhatatlan.


0 megjegyzés: