Nézem este a Nemzeti Választási Bizottság ülését. Bizottsági tag 30-as nő felszólal a (40-es férfi) elnökhöz: - Azt előbb azt tetszett mondani, hogy...
😭😭😭😭 Majdnem én süllyedtem el.
Mi ez a jobbágylélek, cselédnyelv...?😱 : - Hogy tetszett utazni a főispán úrnak? ésatöbbi...
Nem is lehet ezek alapján sok mindenen csodálkozni.
Baszki, ha a vezető szervekben ülő emberek nem tudnak felnőtt emberként, magázódva kommunikálni, akkor nem tudom miért számítok másra pl. egy boltban.
Légyszi, ne mondjuk senkinek, hogy 'tetszik', hacsak nem a nagyon idős szomszéd néni. Hivatalos vagy szakmai körökben elfogadhatatlan.
0 megjegyzés:
Megjegyzés küldése