Neked melyik?

Te csodás...

2024. június 28., péntek

 Miket lát az ember Budapesten...


A város a mindenféle kultúra fellegvára és valami nagyon sötét, naturális hely is egyben, a pokol nyolcadik bugyra. Ezer arca van neki is.


Demeter Szilárd ide vagy oda, az ingyenes napok miatt elmentünk V-vel a Petőfi Irodalmi Múzeumba megnézni a kiállításokat, főleg a Petőfiét, ugye. Ahogy Nényei sem, ők sem tagadják, hogy hát izé... sokféle arca volt a költőnek. 


Amúgy szépen, igényesen megcsinálták a kiállítást, modern, digitális is. Egy megtekintést abszolút megér, még fizetősen is. 


Mondjuk a mindenféle arca mellett ebben a házisapkában nehezen tudom elképzelni Sándort 😀 Szendrey Júlia hímezte.



Később a Központi Könyvtár előtti téren, az egyetemisták zsúfolt kulthelyén egy padon félmeztelen, talán hajléktalan ember igazgatta egyáltalán nem diszkréten az egyáltalán nem üres sztómazsákját 😭😱


Hát így vagyunk 🇭🇺




0 megjegyzés: