Miket lát az ember Budapesten...
A város a mindenféle kultúra fellegvára és valami nagyon sötét, naturális hely is egyben, a pokol nyolcadik bugyra. Ezer arca van neki is.
Demeter Szilárd ide vagy oda, az ingyenes napok miatt elmentünk V-vel a Petőfi Irodalmi Múzeumba megnézni a kiállításokat, főleg a Petőfiét, ugye. Ahogy Nényei sem, ők sem tagadják, hogy hát izé... sokféle arca volt a költőnek.
Amúgy szépen, igényesen megcsinálták a kiállítást, modern, digitális is. Egy megtekintést abszolút megér, még fizetősen is.
Mondjuk a mindenféle arca mellett ebben a házisapkában nehezen tudom elképzelni Sándort 😀 Szendrey Júlia hímezte.
Később a Központi Könyvtár előtti téren, az egyetemisták zsúfolt kulthelyén egy padon félmeztelen, talán hajléktalan ember igazgatta egyáltalán nem diszkréten az egyáltalán nem üres sztómazsákját 😭😱
Hát így vagyunk 🇭🇺

0 megjegyzés:
Megjegyzés küldése