Hallgatom például a gyereket telefonálni, aki másokkal mindig megértő, illedelmes és cuki, és sajnálom, mert tudom, hogy közben szegényt szétbasszaveti az ideg, hogy visszaélnek az idejével, empátiájával.
Olyan, mint én, de ő még fiatal, még bírja. Én meg fogom érteni, ha egyszer csak már nem fogja 🙃
0 megjegyzés:
Megjegyzés küldése