Neked melyik?

Suffering well 🙃

2024. június 23., vasárnap

 


Össze szoktam zavarodni, amikor körülöttem az emberek egy faszom kis e-mailen - amit én le se szarnék - úgy felizgatják magukat, hogy ihajj. Ilyenkor energiaátvétellel én is idegbe jövök, hogy akkor itt most ügy van!  De ügy van? 🤔


És van az a fajta is, aki még szuicid gondolatokkal is úgy sétafikál, mintha az teljesen normális lenne, majd elmúlik. 


Aztán felhívom xy-t, hogy mi újság? Válasz: semmi jó. Majd elmond egy olyan dolgot, ami olyan, mint hogy kék az ég. Csak a szokásos, én meg azt hittem, hogy hazafelé a sötétben minimum kivágták az egyik veséjét vagy valami. 


És én hogy vagyok? Hogy lennék? Úgy, mint mindig. Szerintem jól vagyok, annak ellenére, hogy mindig van ez-az. Vagy mindig szarul voltam és észre sem vettem.


Mintha az lenne az élet folyása, hogy ügyet csinálunk minden kis hülyeségbÅ‘l, hogy legyen valami történés, valami dráma. 


(Jó, most szóltak, hogy én meg kiborulok, ha valaki azt mondja, hogy 'tetszik' 😂😂😂)




0 megjegyzés: