Több kirándulás tervben van őszre, és egyszerűen nem fér a fejembe, hogy amíg egy európai, kultúrától hemzsegő főváros kellős közepén simán találok teljesen kulturált szállást 10ezer Ft/fő/éj-ért, addig egy faszom Gárdonyban nem, sőt. Lehet valakinek nagy szám az a pocsolya, vagy én nem tudom hová pozicionálják magukat, de abszolút nem az. Nem szeretek "magyarozni", de most tényleg nem értem a magyarokat.
Zarándokszállásokat a Velencei-tóhoz! 😀
0 megjegyzés:
Megjegyzés küldése