Hogy együtt, mint pár, egyszerűen igazabb fénytörésben tűnünk fel, kevesebb félresiklott előítéletbe szaladunk bele, a másikkal az oldalunkon jobban látszik a valódi természetünk.
Kemény Lili: Nem
Jó esetben ez így van. Mi pontosan fél életünknyi együtt töltött idő után sem vagyunk szerves, egymásbanőtt, homogén egység, sokkal inkább két szín, melyek harmóniájukkal kiemelik egymást. 💚💜

0 megjegyzés:
Megjegyzés küldése