Sokszor csodálkozom, hogy mennyien isznak meg szednek nyugtatókat, de azért már sokszor megértem.
Vannak ilyen napjaim:
Ilyenkor kéne vmi érzékszervi meg erkölcsi tompultság is, hogy ne vegyek észre dolgokat.
Amikor jól vagyok, akkor valahogy univerzálisan látom a dolgokat, felülről, rendszerben. Ilyenkor felül is emelkedek a kis baromságokon.
Amikor pedig lenn, mélyen vagyok, akkor minden túl közel van, azt hiszem ezért tűnik fel és irritál minden "koszfolt".

0 megjegyzés:
Megjegyzés küldése