Neked melyik?

Napi filo 2.

2024. augusztus 23., péntek

 Sokszor csodálkozom, hogy mennyien isznak meg szednek nyugtatókat, de azért már sokszor megértem.


Vannak ilyen napjaim:


Ilyenkor kéne vmi érzékszervi meg erkölcsi tompultság is, hogy ne vegyek észre dolgokat. 


Amikor jól vagyok, akkor valahogy univerzálisan látom a dolgokat, felülről, rendszerben. Ilyenkor felül is emelkedek a kis baromságokon.


 Amikor pedig lenn, mélyen vagyok, akkor minden túl közel van, azt hiszem ezért tűnik fel és irritál minden "koszfolt".




0 megjegyzés: