Neked melyik?

Napi filo

2024. augusztus 17., szombat

 Van-e különbség, ha egy lmbtq embertársadat,  vagy ha egy homofób embertársadat gyűlölöd? 


Rendben van-e vmi erkölcsi magaslatról gyűlölni?





0 megjegyzés: