Van-e különbség, ha egy lmbtq embertársadat, vagy ha egy homofób embertársadat gyűlölöd?
Rendben van-e vmi erkölcsi magaslatról gyűlölni?
Megjegyzés küldése
.
0 megjegyzés:
Megjegyzés küldése