Neked melyik?

Scream

2024. augusztus 14., szerda

 Jó, akkor írjunk erről is. Hogy pár évem lehet még a menopauzáig és hiába nincsenek még testi tüneteim, a pszichés tünetek olyan erősen kapcsolódnak a hormonok ingadozásához, egyensúlyvesztéséhez, hogy szinte elveszik a fél életemet. Hogy bizonyos nap után 1 nappal már nagyon sötét hangulataim és gondolataim vannak és hiába tudom, hogy ez nem én vagyok, hanem a hormonok játéka, g.ci rossz. 


Egy fekete gödör legalján ordító sikoly vagyok.


És mivel popkultúra- és zenebuzi is vagyok, ezzel a klippel jól tudom ezt érzékeltetni, mert Jacksonék itt  pont olyanok, mint ahogy ilyenkor érzem magam 😀


2 megjegyzés:

Nima írta...

nálam ez csak annyi, hogy képes vagyok bármikor bármin bőgni. a komoly dolgokon kívül, persze. azokat nem tudom olyan gyorsan feldolgozni.

szeee írta...

Bőgni sajnos nekem nincs ingerem a fenti állapotban, pedig lehet jobb lenne egy fokkal vagy nem is tudom.