Neked melyik?

Good persons

2024. augusztus 18., vasárnap

 Avagy Candy. Cukorka 🍬. Love and Death sorozat. Igaz történet.




- Jó barátok voltunk, xy [az áldozat] jó ember volt! Sokban hasonlítottunk...


😱😱😱😧😨😨😂😭😭😭😱😱😱


***

SPOILER!


Mondja a baltás gyilkos az áldozata házastársának azután, hogy állítólag az áldozattal együtt mindketten kb. bekattantak és meg akarták ölni egymást, és neki történetesen sikerült is. 


WHAT THE FUCKING HELL?!


Ha nem lenne igaz ez a sztori, azt mondanám, hogy ilyet kitalálni sem lehet. Van abban valami fucking hátborzongató, hogy az egész szörnyen bizarr történet és esküdtszéki ítélet után  az utánkövető narrációban még közlik, hogy a baltás-darabolós gyilkos egy idő után családterapeutaként dolgozott új lakóhelyén. 😂😭😂😭


WHAT THE FUCKING HELL?!


Lehet, hogy túl sokat süt a nap ott Texas-Georgia környékén. Sajnos mostanában erre is, úgyhogy nem vagyok nyugodt. Azt sem tudom, hogy magamtól, vagy másoktól féljek jobban ezután. 


(Nekem amúgy azt nem szabad mondani, hogy ne legyek dühös - attól kurvára mégjobban dühös leszek.

Upd: közben eszembe jutott, hogy engem kinevetni sem szabad face to face /a hátam mögött nyugodtan/. Sajnos anyám és nagyanyám egyszer annyira kinevettek, hogy ettől azóta ölni tudnék 🤷)


Ez most teljesen kicsinált. Egyébként szuperül megcsinálták, a korszak, a hangulat, a színészek nagyon jók. Elizabeth Olsen királynő. 


Szerintem meg fogom nézni ugyanezt a történetet Jessica Biel-lel is (Candy, 2022), mert vannak kérdéseim. Mondjuk kinek nincsenek ez után...? 😶


10/10



2 megjegyzés:

Neela írta...

Én a Jessica Biel-es verziót láttam először és az nekem jobban tetszett, de általában egyedül vagyok ezzel a véleményemmel ;) persze ez is jó volt, Olsen tényleg szuper benne.

szeee írta...

Most elkezdtem nézni a Candyt, egyelőre ez természetesebbenek, kevésbé dramatizáltnak tűnik. Meglátjuk.